Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco GLC-ZX-SM-RGD 1000Base-ZX SFP - SM

Productcode: GLCZXSMRGDST | EAN/UPC: 0065030869379
€ 203,93 excl.btw
StarTech.com Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-ZX - 1000 Mbps (1 Gbps) Single Mode glasvezel LC - 70 km - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-ZX-SM-RGD) - GigE - 1000Base-ZX - LC enkele modus - maximaal 70 km - 1550 nm
Op voorraad: 3 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco GLC-ZX-SM-RGD 1000Base-ZX SFP - SM
€ 246,75 incl. 21% btw € 203,93 excl. 21% btw
Voorraad: 3

Omschrijving

De GLCZXSMRGDST is een Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-ZX conforme netwerken, op een afstand tot 70 km.

Specificaties

Breedte
1.37 cm
Diepte
5.66 cm
Gewicht
28 g
Hoogte
1.25 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco GLC-ZX-SM-RGD

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-ZX - LC enkele modus female

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-ZX
Max. overdrachtsafstand
70 km
Optische golflengte
1550 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 407-10439
EAN/UPC: 4053162926288
Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - voor Force10; Networking C7008; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 100,50

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP1GEFEETST
EAN/UPC: 0065030884396
StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper SFP-1GE-FE-E-T) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 8 stuk(s)

€ 43,10

In winkelwagen
Afbeelding LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP-3211
EAN/UPC:
LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 88 stuk(s)

€ 39,62

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP13010GE0B475
EAN/UPC: 8716065449068
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-LX, Glasvezelkanaal - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen

 
Button