Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  SFP-Zendontvangers  /  SFP Module - Cisco GLC-TE Compatible

oA4uNvXQDkqrptXlpa4TcQ_1421670RYe6wOxyVkGT5Ha3t761gg_1422720

SFP Module - Cisco GLC-TE Compatible

Productcode: GLCTEST | EAN/UPC: 0065030884037
€ 51,34 excl.btw
StarTech.com SFP transceiver module - koper - 1000BASE-T - Cisco GLC-TE compatibel - hoge temperaturen (GLCTEST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-TE) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 30 stuk(s)
Product:
SFP Module - Cisco GLC-TE Compatible
€ 62,12 incl. 21% btw € 51,34 excl. 21% btw
Voorraad: 30
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

De GLCTEST is een Cisco GLC-TE compatibel koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers voor extra hoge temperaturen. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via koperen kabels, voor 1000BASE-T-conform netwerken, op een afstand tot 100 m. Technische specificaties: Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1000 Mbps Type: Koper Verbindingstype: RJ45 connector Maximale overdrachtsafstand: 100 m MTBF: 4.655.371 uur Stroomverbruik: Minder dan 1,3 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Nee Deze SFP koperen module is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en betrouwbaarheid die u nodig heeft voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

Specificaties

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
30 - 75%

Gerelateerde producten

Afbeelding MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Productcode: S-31DLC20D
EAN/UPC:
MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - SFP (mini-GBIC) / LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm
Op voorraad: 56 stuk(s)

€ 18,26

In winkelwagen
Afbeelding Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: UF-MM-1G
EAN/UPC: 0810354025907
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE (pak van 2)
Op voorraad: 200 stuk(s)

€ 16,28

In winkelwagen
Afbeelding Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Productcode: UF-MM-10G
EAN/UPC: 0810354025914
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE (pak van 2)
Op voorraad: 80 stuk(s)

€ 35,53

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP85P55GE0B444
EAN/UPC: 8716065448535
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Zhone SFP-GE-SX-850-DLC) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 24,09

In winkelwagen

 
Button