Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  SFP-Zendontvangers  /  SFP - Juniper CTP-SFP-1GE-T Comp

SFP - Juniper CTP-SFP-1GE-T Comp

Productcode: CTPSFP1GETST | EAN/UPC: 0065030883153
€ 47,80 excl.btw
StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-T compatibel SFP transceiver module - 1000Base-T koper (CTPSFP1GETST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper CTP-SFP-1GE-T) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 10 stuk(s)
Product:
SFP - Juniper CTP-SFP-1GE-T Comp
€ 57,83 incl. 21% btw € 47,80 excl. 21% btw
Voorraad: 10
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

De CTPSFP1GETST is een Juniper CTP-SFP-1GE-T compatibel koper SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via koper kabels, voor 1000Base-T conform netwerken, op een maximale afstand van 100 m. Technische specificaties: Maximale data overdrachtssnelheid: 1 Gbps Type: koper Verbindingstype: RJ-45 connector Maximale overdrachtsafstand: 100 m MTBF: 4,655,371 uren Stroomverbruik: < 1,0 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J Deze SFP koper module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Juniper CTP-SFP-1GE-T.

Specificaties

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Gerelateerde producten

Afbeelding MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Productcode: S-31DLC20D
EAN/UPC:
MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - SFP (mini-GBIC) / LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm
Op voorraad: 56 stuk(s)

€ 182,60

In winkelwagen
Afbeelding Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: UF-MM-1G
EAN/UPC: 0810354025907
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE (pak van 2)
Op voorraad: 147 stuk(s)

€ 162,80

In winkelwagen
Afbeelding Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Productcode: UF-MM-10G
EAN/UPC: 0810354025914
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE (pak van 2)
Op voorraad: 88 stuk(s)

€ 355,30

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP85P55GE0B444
EAN/UPC: 8716065448535
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Zhone SFP-GE-SX-850-DLC) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 24,09

In winkelwagen

 
Button