Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Onderdelen  /  Netwerkadapters  /  PCI-E-Netwerkadapters  /  QSFP+ Server Network Card - PCIe 40Gbps

0dUVI4d5Okim88v7yFwlTw_5548143xodQwyo4HUWWU95FiKhlhg_5548957cUoYYKa0R0i34qDQbmMJJw_5549803lGtsDF4eHEmLLbhxG92zWg_5550740ONGeIDN0AUiW8kvBg9Hi0g_5551555ArElIOlx1EyS57UtvS2iNg_5552306

QSFP+ Server Network Card - PCIe 40Gbps

Productcode: PEX40GQSFPI | EAN/UPC: 0065030872706
€ 301,19 excl.btw
StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card - Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter PCIe 40 Gigabit Fiber Ethernet Server 40GbE NIC - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 laag profiel - 40 Gigabit QSFP+ x 1 - zwart
Op voorraad: 6 stuk(s)
Product:
QSFP+ Server Network Card - PCIe 40Gbps
€ 364,44 incl. 21% btw € 301,19 excl. 21% btw
Voorraad: 6
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Krijg snelle connectiviteit met hoge bandbreedte met deze QSFP+ servernetwerkkaart. De geconvergeerde netwerkadapter voegt een open QSFP+ sleuf toe aan uw server of werkstation. De 40Gb NIC bevat een Intel-controller en biedt betrouwbare prestaties. Het is ideaal voor veeleisende databaseservers, gevirtualiseerde servers en agile datacentra die infrastructuurupdates zonder uitval vereisen. Verhoog uw netwerksnelheid Met deze QSFP+ server NIC kunt u profiteren van de snelheid en stabiliteit van een 40 gigabit Ethernet netwerk, met dataoverdrachtssnelheden tot 40 Gbps. Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe Met een open QSFP+ sleuf ondersteunt de netwerkinterfacekaart QSFP+ transceivermodules en is compatibel met multi-mode en single-mode glasvezel, waardoor het een schaalbare netwerkoplossing biedt. Vergroot uw netwerkmogelijkheden De 40Gb NIC gebruikt een Intel XL710-chipset met betrouwbare connectiviteit en convergente netwerkfuncties. Het biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel Virtualization Technology for Connectivity.

Specificaties

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%

Gerelateerde producten

Afbeelding HPE SN1600E 32Gb 1p FC HBA

HPE SN1600E 32Gb 1p FC HBA

Productcode: Q0L11A
EAN/UPC: 0190017103624
HPE StoreFabric SN1600E - Host-bus-adapter - PCIe 3.0 x8 - 32Gb Fibre Channel x 1 - voor Apollo 4200 Gen10; ProLiant DL360 Gen10, DL385 Gen10, XL190r Gen10, XL270d Gen10
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 2.450,73

In winkelwagen
Afbeelding Intel Wi-Fi 6 AX200 & BT PCIe

Intel Wi-Fi 6 AX200 & BT PCIe

Productcode: 7CE01AA
EAN/UPC: 0193905197699
Intel Wi-Fi 6 AX200 - Netwerkadapter - PCIe - 802.11ax - voor Workstation Z4 G4, Z6 G4, Z8 G4
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 50,56

In winkelwagen
Afbeelding HPE Ethernet 10Gb 2p 521T Adapter

HPE Ethernet 10Gb 2p 521T Adapter

Productcode: 867707-B21
EAN/UPC: 0190017083100
HPE 521T - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 - 10Gb Ethernet x 2 - voor Apollo 4200 Gen10; ProLiant DL180 Gen10, DL380 Gen10, XL170r Gen10, XL190r Gen10
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 510,63

In winkelwagen
Afbeelding TS QLogic QL41262 10/25GbE SFP28 2-Port

TS QLogic QL41262 10/25GbE SFP28 2-Port

Productcode: 4XC7A08228
EAN/UPC: 0889488466214
Lenovo ThinkSystem QLogic QL41262 - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 laag profiel - 25 Gigabit SFP28 x 2 - voor ThinkAgile VX Certified Node 7Y94, 7Z12; ThinkAgile VX1320 Appliance; VX7820 Appliance
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 205,51

In winkelwagen

 
Button