Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Onderdelen  /  Netwerkadapters  /  PCI-E-Netwerkadapters  /  Server NIC Card 40G Dual-Port QSFP+

5AgVpcULdkOMDbxABwg9EA_52187151YVR9Z57hEeXKzCImpsnA_5219499

Server NIC Card 40G Dual-Port QSFP+

Productcode: PEX40GQSFDPI | EAN/UPC: 0065030872676
€ 366,87 excl.btw
StarTech.com Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip - 40Gb server kaart - 40 Gb Network Interface Card - Netwerkadapter - PCIe - 40 Gigabit QSFP+ x 2
Op voorraad: 5 stuk(s)
Product:
Server NIC Card 40G Dual-Port QSFP+
€ 443,91 incl. 21% btw € 366,87 excl. 21% btw
Voorraad: 5
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Creëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze dual-port QSFP+ netwerkinterfacekaart. Het voegt twee open QSFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation. De 40G NIC bevat een Intel -controller en zorgt voor redundante netwerklinks met betrouwbare prestaties. Het is ideaal voor veeleisende databaseservers, gevirtualiseerde servers en agile datacentra die infrastructuurupdates zonder uitval vereisen. Verhoog uw netwerksnelheid Met deze dual-port QSFP+ server NIC-kaart kunt u profiteren van de snelheid en stabiliteit van een 40 gigabit netwerk, met dataoverdrachtsnelheden tot 40 Gbps. Voeg redundante aansluitingen toe in omgevingen zonder uitval Met twee QSFP+-poorten kan de PCIe NIC helpen netwerkuitval te voorkomen door toevoeging van storingsbestendige aansluitingen met behulp van twee modules voor netwerkverbindingen met hoge bandbreedte met uw cruciale servers of werkstations. Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe Met de open QSFP+ sleuven ondersteunt de netwerkinterfacekaart QSFP+ transceivermodules en is compatibel met multi-mode en single-mode glasvezel waardoor het een schaalbare netwerkoplossing biedt. Vergroot uw netwerkmogelijkheden De 40G NIC gebruikt een Intel XL710-chipset met betrouwbare connectiviteit en convergente netwerkfuncties. Het biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel Virtualization Technology for Connectivity. De PEX40GQSFDPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Specificaties

Service & Support
Beperkte garantie - 2 jaar

Gerelateerde producten

Afbeelding Sunix SER5437A - seriële adapter

Sunix SER5437A - seriële adapter

Productcode: PCE30
EAN/UPC: 8716065208085
Sunix SER5437A - Seriële adapter - PCIe - RS-232 x 2
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 44,55

In winkelwagen
Afbeelding Sunix PAR5408A - parallelle adapter

Sunix PAR5408A - parallelle adapter

Productcode: PC2001
EAN/UPC: 8716065283914
Sunix PAR5408A - Parallelle adapter - PCIe - IEEE 1284
Op voorraad: 5 stuk(s)

€ 53,03

In winkelwagen
Afbeelding Sunix MIO5479A - parallelle/seriële adapter

Sunix MIO5479A - parallelle/seriële adapter

Productcode: PCE45
EAN/UPC: 8716065208092
Sunix MIO5479A - Parallelle/seriële adapter - PCIe - parallel, RS-232
Op voorraad: 9 stuk(s)

€ 49,91

In winkelwagen
Afbeelding Sunix PAR5408AL - parallelle adapter

Sunix PAR5408AL - parallelle adapter

Productcode: PC2002
EAN/UPC: 8716065283921
Sunix PAR5408AL - Parallelle adapter - PCIe laag profiel - IEEE 1284
Op voorraad: 29 stuk(s)

€ 53,03

In winkelwagen

 
Button