Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

StarTech.com SFP+ transceiver module - compatibel met Dell EMC SFP-10G-LR - 10GBase-LR - glasvezel (SFP10GLREMST) - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SFP10GLREMST | EAN/UPC: 0065030883146
156,20 excl.btw
StarTech.com SFP+ transceiver module - compatibel met Dell EMC SFP-10G-LR - 10GBase-LR - glasvezel (SFP10GLREMST) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Dell EMC SFP-10G-LR) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com SFP+ transceiver module - compatibel met Dell EMC SFP-10G-LR - 10GBase-LR - glasvezel (SFP10GLREMST) - SFP+ transceivermodule - 10 GigE
189,00 incl. 21% btw 156,20excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

De SFP10GZREMST is een Dell EMC SFP-10G-ZR compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC switches en routers. Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-ZR conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1550nm Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: enkele modus Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 38,631,862 uren Stroomverbruik: < 1,0 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-ZR.

Specificaties

Breedte
5.84 cm
Diepte
1.39 cm
Gewicht
30 g
Hoogte
1.26 cm

Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, MSA
MTBF (gemiddelde tijd tussen twee storingen)
38,631,862 uur
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Dell EMC SFP-10G-LR

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Energieverbruik tijdens gebruik
1.3 Watt

Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-LR - LC enkele modus female x 2

Verzendgewicht
50 g
Verzendbreedte
9 cm
Verzenddiepte
11.5 cm
Verzendhoogte
3.1 cm

Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Bekabelingstype
10GBase-LR
Max. overdrachtsafstand
10 km
Optische golflengte
1310 nm

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ module - 10GBASE-SR glasvezel optische transceiver - J9150AST - MM LC met DDM - 300 m - SFP+ transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, 10 GigE

StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ module - 10GBASE-SR glasvezel optische transceiver - J9150AST - MM LC met DDM - 300 m - SFP+ transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, 10 GigE

Productcode: J9150AST
EAN/UPC: 0065030865258
StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ module - 10GBASE-SR glasvezel optische transceiver - J9150AST - MM LC met DDM - 300 m - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP J9150A) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor HPE 6120, 6600; ProLiant DL360p Gen8; HPE Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406
Levertijd 1-6 weken

141,41

Winkelwagen
Afbeelding DIGITUS DN-81002 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

DIGITUS DN-81002 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: DN-81002
EAN/UPC: 4016032305675
DIGITUS DN-81002 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 80 km - 1550 nm
Levertijd 1-6 weken

60,82

Winkelwagen
Afbeelding MSA Compliant 1000Base-BX SFP Downstream

MSA Compliant 1000Base-BX SFP Downstream

Productcode: SFP1000BXDST
EAN/UPC: 0065030873505
StarTech.com MSA Uncoded SFP Module, 1000BASE-BX, 1 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP Transceiver (SMF), LC 10km , Mini GBIC Transceiver SFP Module, Downstream - Lifetime Warranty (SFP1000BXDST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (RX) / 1490 (TX) nm
Direct leverbaar

78,25

Winkelwagen
Afbeelding Allied Telesis AT MMC200/ST - glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - TAA Compliant

Allied Telesis AT MMC200/ST - glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - TAA Compliant

Productcode: AT-MMC200/ST-960
EAN/UPC:
Allied Telesis AT MMC200/ST - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm - TAA Compliant
Levertijd 1-6 weken

133,46

Winkelwagen

 
Button