Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ - MM LC

Productcode: MASFP10GBSR | EAN/UPC: 0065030869966
€ 191,45 excl.btw
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibel SFP+ - 10 Gigabit glasvezel 10GBase-SR SFP+ ontvanger module - MM LC - 300m - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ - MM LC
€ 231,65 incl. 21% btw € 191,45 excl. 21% btw
Voorraad: 0

Omschrijving

De MASFP10GBSR is een Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een afstand tot 300 m.

Specificaties

Breedte
1.39 cm
Diepte
5.84 cm
Gewicht
30 g
Hoogte
1.26 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR

Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode female x 2

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3ae
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Bekabelingstype
10GBase-SR
Max. overdrachtsafstand
300 m
Optische golflengte
850 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding SFP+ Module - JD094B-BX-D Comp - D/S

SFP+ Module - JD094B-BX-D Comp - D/S

Productcode: JD094B-BX-D-ST
EAN/UPC: 0065030886246
StarTech.com SFP+ module transceiver - glasvezel 10GBase-BX - stroomafwaarts - HP JD094B-BX40-D compatibel (JD094B-BX40-D-ST) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP JD094B-BX-D) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1270 nm / 1330 nm - voor HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 394,43

In winkelwagen
Afbeelding HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW)

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW)

Productcode: AJ718A
EAN/UPC: 0008358570220
HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - voor HPE 8Gb, SN6000; StorageWorks 8/20q, 8Gb, MPX200, SN6000
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 165,43

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: Q2885P10C0PFGIQ
EAN/UPC: 8716065450705
Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO-12 multi-modus - maximaal 100 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 130,99

In winkelwagen
Afbeelding HP 3CSFP91 1000Base-SX SFP Transceiver

HP 3CSFP91 1000Base-SX SFP Transceiver

Productcode: 3CSFP91ST
EAN/UPC: 0065030868563
StarTech.com HP 3CSFP91 compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - MM LC - 550m - 850nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP 3CSFP91) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 4 stuk(s)

€ 42,02

In winkelwagen

 
Button