Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco Meraki - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: MA-SFP-10GB-SR | EAN/UPC: 0810979011958
€ 624,50 excl.btw
Cisco Meraki - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 400 m - voor Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco Meraki - SFP+ transceivermodule - 10 GigE
€ 755,65 incl. 21% btw € 624,50 excl. 21% btw
Voorraad: 0

Omschrijving

Cisco Meraki - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 400 m - voor Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420

Specificaties

Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR

Ontworpen voor
Cisco Meraki MX100, MX400 Cloud Managed, MX600 Cloud Managed, MX60W Cloud Managed, MX80 Cloud Managed ¦ Cisco Meraki Cloud Managed MS320-24, MS320-24P, MS320-48, MS320-48FP, MS320-48LP, MS420-24, MS420-48 ¦ Cisco Meraki Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420-24, MS420-48

Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Bekabelingstype
10GBase-SR
Max. overdrachtsafstand
400 m

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel QSFP+ - 40 Gb glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - SM - 10 km - 1270 to 1330nm - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel QSFP+ - 40 Gb glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - SM - 10 km - 1270 to 1330nm - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

Productcode: QSFP40GLR4S
EAN/UPC: 0065030872058
StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel QSFP+ - 40 Gb glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - SM - 10 km - 1270 to 1330nm - QSFP+ zendontvanger module (gelijk aan: Cisco QSFP-40G-LR4-S) - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1270-1330 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 1.622,22

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Citrix EG3D0000086 compatibel SFP transceiver module - 1000Base-SX glasvezel (EG3D0000086-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Citrix EG3D0000086 compatibel SFP transceiver module - 1000Base-SX glasvezel (EG3D0000086-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: EG3D0000086-ST
EAN/UPC: 0065030885690
StarTech.com Citrix EG3D0000086 compatibel SFP transceiver module - 1000Base-SX glasvezel (EG3D0000086-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Citrix EG3D0000086) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 39,72

In winkelwagen
Afbeelding Dell - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

Dell - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

Productcode: 407-BBRC
EAN/UPC:
Dell - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC multi-modus - maximaal 160 m - voor Force10; Networking C9010, S4810, S5000, S6000, S6010; ProSupport Plus S4048
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 1.005,65

In winkelwagen
Afbeelding Legrand HP J4859C Compatible 1000Base-LX SMF SFP mini-GBIC Transceiver TAA - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - TAA Compliant

Legrand HP J4859C Compatible 1000Base-LX SMF SFP mini-GBIC Transceiver TAA - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - TAA Compliant

Productcode: J4859C-LEG
EAN/UPC: 0757120601968
Legrand HP J4859C Compatible 1000Base-LX SMF SFP mini-GBIC Transceiver TAA - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J4859C) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - TAA Compliant - voor HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 120,36

In winkelwagen

 
Button