Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

StarTech.com Citrix EW3A0000711 compatibel SFP+ transceiver module - 10GBase-LR glasvezel (EW3A0000711-ST) - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: EW3A0000711-ST | EAN/UPC: 0065030885775
223,85 excl.btw
StarTech.com Citrix EW3A0000711 compatibel SFP+ transceiver module - 10GBase-LR glasvezel (EW3A0000711-ST) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Citrix EW3A0000711) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com Citrix EW3A0000711 compatibel SFP+ transceiver module - 10GBase-LR glasvezel (EW3A0000711-ST) - SFP+ transceivermodule - 10 GigE
270,86 incl. 21% btw 223,85excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

De EW3A0000711-STSTST is een Citrix EW3A0000711 compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Citrix switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-LR conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.Technische specificaties: Golflengte: 1310nm Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: enkele modusVerbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 1,386,624,697 urenStroomverbruik: Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Citrix EW3A0000711.

Specificaties

Breedte
5.84 cm
Diepte
1.39 cm
Gewicht
21 g
Hoogte
1.37 cm

Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
MSA
MTBF (gemiddelde tijd tussen twee storingen)
1,386,624,697 uur
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Citrix EW3A0000711

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Energieverbruik tijdens gebruik
1.3 Watt

Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-LR - LC enkele modus female x 2

Verzendgewicht
50 g
Verzendbreedte
9 cm
Verzenddiepte
11.5 cm
Verzendhoogte
3.1 cm

Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Voorzieningen
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Bekabelingstype
10GBase-LR
Max. overdrachtsafstand
10 km
Optische golflengte
1310 nm

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding MSA Compliant 10GBase-ER SFP+ - SM 40 km

MSA Compliant 10GBase-ER SFP+ - SM 40 km

Productcode: SFP10GBERST
EAN/UPC: 0065030873390
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ module - 10GBase-ER SFP+ - SM LC transceiver - 40 km - 1550nm - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-ER - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1550 nm
Levertijd 1-6 weken

870,23

Winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel, CPRI, OBSAI

Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel, CPRI, OBSAI

Productcode: SPP13010100B662
EAN/UPC: 8716065450019
Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel, CPRI, OBSAI - Glasvezelkanaal, 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Direct leverbaar

41,88

Winkelwagen
Afbeelding NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: AXM761-10000S
EAN/UPC: 0606449064131
NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 300 m - voor NETGEAR M4300-28G-PoE+
Levertijd 1-6 weken

344,12

Winkelwagen
Afbeelding Dell Networking - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN

Dell Networking - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN

Productcode: 407-BBXU
EAN/UPC:
Dell Networking - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC - maximaal 300 m - 850 nm - voor PowerEdge C4140; ProSupport Plus S5224, S5232; PowerEdge R940; PowerSwitch S5212, S5224
Direct leverbaar

300,00

Winkelwagen

 
Button