Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

StarTech.com Palo Alto Networks 40G-QSFP-LR4 compatibel QSFP transceiver module - 40GBase-LR4 glasvezel (40GBASE-LR4-ST) - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

Productcode: 40G-QSFP-LR4-ST | EAN/UPC: 0065030885577
1.119,58 excl.btw
StarTech.com Palo Alto Networks 40G-QSFP-LR4 compatibel QSFP transceiver module - 40GBase-LR4 glasvezel (40GBASE-LR4-ST) - QSFP+ zendontvanger module (gelijk aan: Brocade 40G-QSFP-LR4) - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1270-1330 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com Palo Alto Networks 40G-QSFP-LR4 compatibel QSFP transceiver module - 40GBase-LR4 glasvezel (40GBASE-LR4-ST) - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN
1354,69 incl. 21% btw 1119,58excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

De 40GBASE-LR4-ST is een Palo Alto Networks 40G-QSFP-LR4-ST-ST compatibel glasvezel QSFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Palo Alto Networks switches en routers.Dit product levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 40GBase-LR4 conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1270nm naar 1330nm Maximale data overdrachtssnelheid: 40 Gbps Type: enkele modus Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 95,832,027 uren Stroomverbruik: < 1,3 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J Deze QSFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Palo Alto Networks 40G-QSFP-LR4-ST-ST.

Specificaties

Breedte
12.2 cm
Diepte
1.83 cm
Gewicht
49 g
Hoogte
0.85 cm

Type apparaat
QSFP+ zendontvanger module
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
FCC, MSA
MTBF (gemiddelde tijd tussen twee storingen)
95,832,027 uur
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Brocade 40G-QSFP-LR4

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Energieverbruik tijdens gebruik
1.3 Watt

Interfaces
1 x Ethernet 40GBase-LR4 - LC enkele modus female x 2

Verzendgewicht
50 g
Verzendbreedte
9 cm
Verzenddiepte
11.5 cm
Verzendhoogte
3.1 cm

Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
40 Gigabit LAN
Voorzieningen
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
40 Gbps
Bekabelingstype
40GBase-LR4
Max. overdrachtsafstand
10 km
Optische golflengte
1270-1330 nm

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding SFP+ - Brocade 44W4408 Compatible

SFP+ - Brocade 44W4408 Compatible

Productcode: 44W4408-ST
EAN/UPC: 0065030885515
StarTech.com Brocade 44W4408 compatibel SFP+ transceiver module - 10GBase-SR glasvezel (44W4408-ST) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Brocade 44W4408) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
Levertijd 1-6 weken

145,21

Winkelwagen
Afbeelding StarTech.com SFP+ Transceiver Module - 10GBase-BX - Cisco glasvezel SFP+ stroomopwaarts (SFP-10GB-BX-U-20-ST) - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

StarTech.com SFP+ Transceiver Module - 10GBase-BX - Cisco glasvezel SFP+ stroomopwaarts (SFP-10GB-BX-U-20-ST) - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SFP-10G-BX20D-I-ST
EAN/UPC: 0065030885874
StarTech.com SFP+ Transceiver Module - 10GBase-BX - Cisco glasvezel SFP+ stroomopwaarts (SFP-10GB-BX-U-20-ST) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-BX20D-I) - 10 GigE - 10GBase-BX-D - LC enkele modus - maximaal 20 km - 1270 nm / 1330 nm
Levertijd 1-6 weken

493,96

Winkelwagen
Afbeelding Dell - klantenset - SFP+ transceivermodule - 16Gb Fibre Channel

Dell - klantenset - SFP+ transceivermodule - 16Gb Fibre Channel

Productcode: 407-BBYT
EAN/UPC:
Dell - Klantenset - SFP+ transceivermodule - 16Gb Fibre Channel - LC - maximaal 100 m - 850 nm
Levertijd 1-6 weken

233,10

Winkelwagen
Afbeelding HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: JD118B
EAN/UPC: 0885631249604
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC - voor HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 58XX, WX5002; FlexFabric 12902; FlexNetwork MSR3048
Levertijd 1-6 weken

177,08

Winkelwagen

 
Button