Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cable - 7m OM3 LC/LC Fiber Optical Cord

Productcode: A50FBLCLC7 | EAN/UPC: 0065030881845
€ 29,64 excl.btw
StarTech.com 7m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - Aqua - 50/125 - LSZH Fiber Optic Cable - 10Gb (A50FBLCLC7) - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 7 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Op voorraad: 16 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cable - 7m OM3 LC/LC Fiber Optical Cord
€ 35,86 incl. 21% btw € 29,64 excl. 21% btw
Voorraad: 16

Omschrijving

Deze OM3 LC naar to LC multi-mode duplex glasvezel netwerkkabel is gemaakt van 50/125 micron glasvezel en ondersteunt dataoverdracht met hoge bandbreedte via een 10 gigabit Ethernet-verbinding. Voor hoge prestaties Met door laser geoptimaliseerde multi-mode glasvezel (LOMMF) is de netwerkkabel ideaal voor 850 nm Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED bronnen. De high-speed connectiviteit van de aqua glasvezelkabel biedt een oplossing met hoge bandbreedte voor uw datacenters of veeleisende applicaties. Betrouwbare verbinding Elke OM3-glasvezelkabel is individueel getest en gecertificeerd en valt daarmee binnen de grenzen van acceptabel optisch insertieverlies voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Hoogwaardige constructie Deze glasvezelkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen of bij brand.  Daardoor is deze kabel de beste keus voor vele diverse omgevingen, waaronder industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen. De A50FBLCLC7 wordt gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Specificaties

Kleur
Aqua
Voorzieningen
Halogeenvrij, LOMMF (Laser-Optimized Multimode Fiber)
Lengte
7 m
Materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Technologie
Duplex glasvezel
Netwerkkabeltype
Verbindingskabel - OM3
Type glasvezel
Multi-modus
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron
Vezelhoev.
2

Conformiteitsnormen
RoHS

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Aansluiting (tweede uiteinde)
2 x LC multi-modus - male
Connector
2 x LC multi-modus - male

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding ACT trunkkabel - 80 m - erika violet

ACT trunkkabel - 80 m - erika violet

Productcode: DC5264
EAN/UPC: 8716065433456
ACT - Trunkkabel - MTP/MPO/UPC type B multi-modus (V) naar MTP/MPO/UPC type B multi-modus (V) - 80 m - 6.8 mm - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3/OM4 - afgeschermd, halogeenvrij - erika violet
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 890,52

In winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 10 m - aqua

ACT verbindingskabel - 10 m - aqua

Productcode: RL7710
EAN/UPC: 8716065029260
ACT - Verbindingskabel - MTP/MPO multi-modus (V) naar MTP/MPO multi-modus (V) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - aqua
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 145,00

In winkelwagen
Afbeelding ACT netwerkkabel - 80 m - aqua

ACT netwerkkabel - 80 m - aqua

Productcode: RL2108
EAN/UPC: 8716065331196
ACT - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 80 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen - aqua
Op voorraad: 3 stuk(s)

€ 220,72

In winkelwagen
Afbeelding C2G Low-Smoke Zero-Halogen - verbindingskabel - 5 m - oranje

C2G Low-Smoke Zero-Halogen - verbindingskabel - 5 m - oranje

Productcode: 85226
EAN/UPC: 0757120852261
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Verbindingskabel - ST multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 5 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - oranje
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 15,24

In winkelwagen

 
Button