Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

1m MM Fiber Patch Cable LC - SC

Productcode: 50FIBLCSC1 | EAN/UPC: 0065030803014
€ 11,77 excl.btw
StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - OM2 - LC to SC Fiber Patch Cable (50FIBLCSC1) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar SC multimodus (M) - 1 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron
Op voorraad: 13 stuk(s)
Levertijd:
Product:
1m MM Fiber Patch Cable LC - SC
€ 14,25 incl. 21% btw € 11,77 excl. 21% btw
Voorraad: 13

Omschrijving

De 50FIBLCSC1 1 m lange LSZH LC naar SC glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties. Deze LC-SC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen. Elke duplex 50/125 (OM2) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

Specificaties

Lengte
1 m
Technologie
Duplex glasvezel
Netwerkkabeltype
Netwerkkabel
Type glasvezel
Multi-modus
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Aansluiting (tweede uiteinde)
2 x SC multimodus - male
Connector
2 x LC multi-modus - male

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding ECON-Line verbindingskabel - 1 m - oranje

ECON-Line verbindingskabel - 1 m - oranje

Productcode: EL1001
EAN/UPC: 8716065260885
ECON-Line - Verbindingskabel - ST multimodus (M) naar ST multimodus (M) - 1 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - oranje
Op voorraad: 10 stuk(s)

€ 6,92

In winkelwagen
Afbeelding ACT trunkkabel - 80 m - erika violet

ACT trunkkabel - 80 m - erika violet

Productcode: DC5264
EAN/UPC: 8716065433456
ACT - Trunkkabel - MTP/MPO/UPC type B multi-modus (V) naar MTP/MPO/UPC type B multi-modus (V) - 80 m - 6.8 mm - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3/OM4 - afgeschermd, halogeenvrij - erika violet
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 890,52

In winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 1.5 m - oranje

ACT verbindingskabel - 1.5 m - oranje

Productcode: RL3051
EAN/UPC: 8716065170863
ACT - Verbindingskabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 1.5 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - oranje
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 10,28

In winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 10 m - aqua

ACT verbindingskabel - 10 m - aqua

Productcode: RL5301
EAN/UPC: 8716065340617
ACT - Verbindingskabel - SC/UPC meervoudige modus (M) naar SC/UPC meervoudige modus (M) - 10 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
Op voorraad: 4 stuk(s)

€ 22,68

In winkelwagen

 
Button