Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  Koperen Zendontvangers  /  SFP - Juniper SFP-1GE-T Compatible

WmN0LjcBpk6JMgHSuTxrFQ_1334727eephVxwXDUyEcP80E4wg_1335562jXy6MwxjFU2RM8cT7pMw_1336580

SFP - Juniper SFP-1GE-T Compatible

Productcode: SFP1GETST | EAN/UPC: 0065030883177
€ 35,79 excl.btw
StarTech.com Dell EMC SFP-1G-SX compatibel SFP transceiver module - 1000Base-SX glasvezel (SFP1GSXEMCST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper EX-SFP-1GE-T) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 5 stuk(s)
Product:
SFP - Juniper SFP-1GE-T Compatible
€ 43,31 incl. 21% btw € 35,79 excl. 21% btw
Voorraad: 5
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

De SFP1GSXEMCST is een Dell EMC SFP-1G-SX compatibel glasvezel SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 1000Base-SX conform netwerken, op een maximale afstand van 550 m.Technische specificaties: Golflengte: 850nm Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 1 Gbps Type: multimodeVerbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 550 m MTBF: 53,972,659 urenStroomverbruik: Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J Deze SFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-1G-SX.

Specificaties

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Gerelateerde producten

Afbeelding Ubiquiti U Fiber Nano G - glasvezel mediaconverter - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, GPON

Ubiquiti U Fiber Nano G - glasvezel mediaconverter - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, GPON

Productcode: UF-NANO
EAN/UPC:
Ubiquiti U Fiber Nano G - Glasvezel mediaconverter - GigE, GPON - SC/APC / RJ-45 - maximaal 20 km
Op voorraad: 7 stuk(s)

€ 65,78

In winkelwagen
Afbeelding MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Productcode: S-31DLC20D
EAN/UPC:
MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - SFP (mini-GBIC) / LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm
Op voorraad: 56 stuk(s)

€ 18,26

In winkelwagen
Afbeelding MikroTik S+85DLC03D - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

MikroTik S+85DLC03D - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: S+85DLC03D
EAN/UPC:
MikroTik S+85DLC03D - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - SFP+ / LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
Op voorraad: 21 stuk(s)

€ 41,80

In winkelwagen
Afbeelding Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: UF-MM-1G
EAN/UPC: 0810354025907
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE (pak van 2)
Op voorraad: 200 stuk(s)

€ 16,28

In winkelwagen

 
Button