Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  Koperen Zendontvangers  /  SFP - Juniper CTP-SFP-1GE-T Comp

SFP - Juniper CTP-SFP-1GE-T Comp

Productcode: CTPSFP1GETST | EAN/UPC: 0065030883153
€ 47,80 excl.btw
StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-T compatibel SFP transceiver module - 1000Base-T koper (CTPSFP1GETST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper CTP-SFP-1GE-T) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 10 stuk(s)
Product:
SFP - Juniper CTP-SFP-1GE-T Comp
€ 57,83 incl. 21% btw € 47,80 excl. 21% btw
Voorraad: 10
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

De CTPSFP1GETST is een Juniper CTP-SFP-1GE-T compatibel koper SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via koper kabels, voor 1000Base-T conform netwerken, op een maximale afstand van 100 m. Technische specificaties: Maximale data overdrachtssnelheid: 1 Gbps Type: koper Verbindingstype: RJ-45 connector Maximale overdrachtsafstand: 100 m MTBF: 4,655,371 uren Stroomverbruik: < 1,0 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J Deze SFP koper module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Juniper CTP-SFP-1GE-T.

Specificaties

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Gerelateerde producten

Afbeelding Matrox Extio Expander - uitbreidingsmodule

Matrox Extio Expander - uitbreidingsmodule

Productcode: XTO2EX-F2408F
EAN/UPC: 0790750240633
Matrox Extio Expander - Uitbreidingsmodule - 4 poorten
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 2.112,59

In winkelwagen
Afbeelding Fujitsu - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Fujitsu - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: S26361-F3986-L4
EAN/UPC: 4051554334376
Fujitsu - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor PRIMERGY CX2550 M5, CX2560 M5, RX2520 M5, RX2530 M5, RX2540 M5, RX4770 M4, TX2550 M5
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 866,55

In winkelwagen
Afbeelding Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)

Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)

Productcode: AT-STACKOP/0.3
EAN/UPC:
Allied Telesis AT - SFP+ transceivermodule - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 1.087,43

In winkelwagen
Afbeelding Extended Ethernet over VDSL2 BNC to 10/100/1000T

Extended Ethernet over VDSL2 BNC to 10/100/1000T

Productcode: AT-MMC6006-60
EAN/UPC:
Allied Telesis AT-MMC6006 - Netwerkuitbreider - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / BNC - maximaal 3 km
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 109,13

In winkelwagen

 
Button