Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  Koperen Zendontvangers  /  Gb Copper SFP - HP 453154-B21 Compatible

B8rXHWTE2GYukgRmj9Lg_134658Xwg65lqeJkuw5Tj7Fk6NA_1346825AV3SINOzBE60OtWdEWvfw_1347562eYLSUu4q0aHzcGmtLTCNA_1348478

Gb Copper SFP - HP 453154-B21 Compatible

Productcode: 453154B21ST | EAN/UPC: 0065030865326
€ 38,39 excl.btw
StarTech.com HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T 1000 Mbps (1 Gbps) - koper RJ45 - 100 m - TAA conform - levenlange garantie - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP 453154-B21) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 3 stuk(s)
Product:
Gb Copper SFP - HP 453154-B21 Compatible
€ 46,45 incl. 21% btw € 38,39 excl. 21% btw
Voorraad: 3
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

De 453154B21ST is een TAA-conforme, HP 453154-B21 compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via koperen kabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 100 m.

Specificaties

Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
HP 453154-B21

Gerelateerde producten

Afbeelding Matrox Extio Expander - uitbreidingsmodule

Matrox Extio Expander - uitbreidingsmodule

Productcode: XTO2EX-F2408F
EAN/UPC: 0790750240633
Matrox Extio Expander - Uitbreidingsmodule - 4 poorten
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 2.112,59

In winkelwagen
Afbeelding Fujitsu - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Fujitsu - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: S26361-F3986-L4
EAN/UPC: 4051554334376
Fujitsu - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor PRIMERGY CX2550 M5, CX2560 M5, RX2520 M5, RX2530 M5, RX2540 M5, RX4770 M4, TX2550 M5
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 866,55

In winkelwagen
Afbeelding Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)

Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)

Productcode: AT-STACKOP/0.3
EAN/UPC:
Allied Telesis AT - SFP+ transceivermodule - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 1.087,43

In winkelwagen
Afbeelding Extended Ethernet over VDSL2 BNC to 10/100/1000T

Extended Ethernet over VDSL2 BNC to 10/100/1000T

Productcode: AT-MMC6006-60
EAN/UPC:
Allied Telesis AT-MMC6006 - Netwerkuitbreider - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / BNC - maximaal 3 km
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 109,13

In winkelwagen

 
Button