Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell Intel XMM 7360 - Kit - wireless cellular modem

Productcode: 555-BFKO | EAN/UPC: 5397184224502
98,45 excl.btw
Intel XMM 7360 - Kit - wireless cellular modem - 4G LTE Advanced - for Latitude 5300, 5400, 5500
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell Intel XMM 7360 - Kit - wireless cellular modem
119,12 incl. 21% btw 98,45excl. 21% btw
Voorraad: 2

Omschrijving

Intel XMM 7360 - Kit - wireless cellular modem - 4G LTE Advanced - for Latitude 5300, 5400, 5500

Specificaties

General
Device Type
Wireless cellular modem
Form Factor
Internal
Modem
Connectivity Technology
Wireless
Mobile Communication Protocol
LTE Advanced
Compatibility Information
Designed For
Dell Latitude 5300, 5400, 5500

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Reviews

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell SFP+ transceiver module

Dell SFP+ transceiver module

Productcode: 492-BDCX
EAN/UPC: 5397184823231
Dell - SFP+ transceiver module - 32Gb Fibre Channel - Fibre Channel
Levertijd 1-6 weken

343,46

Winkelwagen
Afbeelding Dell SFP (mini-GBIC) transceiver module

Dell SFP (mini-GBIC) transceiver module

Productcode: 407-10934
EAN/UPC: 5397063819577
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Force10; Networking C7004, C7008, S5000; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX
  • Extend the range of your network
  • Hot-pluggable transceiver
  • Duplex LC connector
  • Fast connectivity
  • Enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters
Levertijd 1-6 weken

147,44

Winkelwagen
Afbeelding Dell Customer Kit - SFP+ transceiver module

Dell Customer Kit - SFP+ transceiver module

Productcode: 407-BBYT
EAN/UPC: 5397184526064
Dell - Customer Kit - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel - LC - up to 100 m - 850 nm
Levertijd 1-6 weken

152,67

Winkelwagen
Afbeelding Dell - netwerkadapter - USB-C - Gigabit Ethernet

Dell - netwerkadapter - USB-C - Gigabit Ethernet

Productcode: 470-ABND
EAN/UPC: 5712505902592
Dell - Netwerkadapter - USB-C - Gigabit Ethernet - zwart - voor Dell 5720; Latitude 5285 2-in-1, 5289 2-In-1, 7389 2-in-1; XPS 12 9250, 13 93XX, 15 95XX
Direct leverbaar

27,50

Winkelwagen

 
Button