Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell EMC PowerEdge - QSFP28 zendontvangermodule - 25 Gigabit LAN

Productcode: 407-BCHI | EAN/UPC: -
248,07 excl.btw
25 Gigabit LAN - 25GBase-SR
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell EMC PowerEdge - QSFP28 zendontvangermodule - 25 Gigabit LAN
300,16 incl. 21% btw 248,07excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell PowerEdge - QSFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR

Specificaties

General
Device Type
QSFP28 transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Connectivity Technology
Wired
Cabling Type
25GBase-SR
Data Link Protocol
25 Gigabit LAN
Data Transfer Rate
25 Gbps

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Dell - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: 407-BCDH
EAN/UPC:
100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - QSFP28 - up to 10 km - 1309 nm - for PowerSwitch S4112 - S5212 - S5224; Networking S5224 - S5232 - S5248; PowerSwitch S5212 - S5224
Levertijd 1-6 weken

5.348,60

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC Networking VEP1425 SSD

Dell EMC Networking VEP1425 SSD

Productcode: 210-AREH
EAN/UPC: 5397184224618
Virtual network function (VNF) device - with 1 Year Parts Only Warranty - 10 GigE - Bluetooth - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz - 5 GHz - rack-mountable
Levertijd 1-6 weken

887,03

Winkelwagen
Afbeelding Dell - SFP+ transceivermodule - GigE, 10 GigE, 10Gb Fibre Channel

Dell - SFP+ transceivermodule - GigE, 10 GigE, 10Gb Fibre Channel

Productcode: 407-BBOK
EAN/UPC: 0884116252702
10 GigE - 10Gb Fibre Channel - 10GBase-SR - 2 ports - LC - up to 500 m - for EqualLogic FS7610; PowerEdge T130; PowerEdge R230 - R430 - R440 - R540 - R740 - R830 - R940
Levertijd 1-6 weken

126,28

Winkelwagen
Afbeelding Dell - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN

Dell - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN

Productcode: 407-BBYP
EAN/UPC:
25 Gigabit LAN - Ethernet 25GBase-ESR - LC multi-mode - 850 nm
Direct leverbaar

417,30

Winkelwagen

 
Button