Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: 407-BBPC | EAN/UPC: 5397063838172
1.647,53 excl.btw
10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm (pack of 12)
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell - SFP+ transceivermodule - 10 GigE
1993,51 incl. 21% btw 1647,53excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm (pack of 12)

Specificaties

General
Packaged Quantity
12 (specifications are for single item)
Device Type
SFP+ transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Connectivity Technology
Wired
Cabling Type
10GBase-SR
Data Link Protocol
10 GigE
Data Transfer Rate
10 Gbps
Optical Wave Length
850 nm
Max Transfer Distance
300 m
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: 407-BCBN
EAN/UPC:
10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm
Direct leverbaar

63,13

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC PowerEdge - QSFP28 zendontvangermodule - 25 Gigabit LAN

Dell EMC PowerEdge - QSFP28 zendontvangermodule - 25 Gigabit LAN

Productcode: 407-BCHI
EAN/UPC:
25 Gigabit LAN - 25GBase-SR
Levertijd 1-6 weken

248,07

Winkelwagen
Afbeelding Dell Wireless 5821e - draadloze mobiele modem - 4G LTE Advanced

Dell Wireless 5821e - draadloze mobiele modem - 4G LTE Advanced

Productcode: 556-BCES
EAN/UPC: 5397184224496
4G LTE Advanced - for Latitude 7300 - 7400
Levertijd 1-6 weken

142,80

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC PowerSwitch N3200-ON Series N3224F-ON - switch - 24 poorten - Beheerd - rack-uitvoering - CAMPUS Smart Value

Dell EMC PowerSwitch N3200-ON Series N3224F-ON - switch - 24 poorten - Beheerd - rack-uitvoering - CAMPUS Smart Value

Productcode: 210-ASQH
EAN/UPC:
L3 - Managed - 24 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x 100 Gigabit QSFP28 - front to back airflow - rack-mountable - CAMPUS Smart Value
Levertijd 1-6 weken

4.651,29

Winkelwagen

 
Button