Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell Force10 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

Productcode: 407-10929 | EAN/UPC: 5397063819478
649,28 excl.btw
40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - up to 150 m - 850 nm - for Force10; Networking C7004 - C7008 - S5000 - S6000; PowerConnect 81XX
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell Force10 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN
785,63 incl. 21% btw 649,28excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell Force10 - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - up to 150 m - 850 nm - for Force10; Networking C7004, C7008, S5000, S6000; PowerConnect 81XX

Specificaties

General
Device Type
QSFP+ transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Connectivity Technology
Wired
Cabling Type
40GBASE-SR
Data Link Protocol
40 Gigabit LAN
Data Transfer Rate
40 Gbps
Optical Wave Length
850 nm
Max Transfer Distance
150 m
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x Ethernet 40GBASE-SR
Compatibility Information
Designed For
Dell Force10 C150 Resilient Switch, C300 Resilient Switch, MXL blade, S2410 Data Center Switch, S25N Data Center Switch, S4810 High-Performance, S4820T, S50 High Performance Data Center Switch, S55, S60, Z9000 ¦ Dell Force10 ExaScale EH-Series E600i/E1200i Route Processor Module ¦ Dell Force10 ExaScale E-Series E1200i, E600i ¦ Dell Force10 TeraScale E-Series E1200i, E300, E600i ¦ Dell Networking C7004, C7008, S5000, S6000 ¦ Dell PowerConnect 8132, 8164

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Re-use
Afbeelding DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black

DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black

Productcode: 210-34480/EKVEG
EAN/UPC:

Stack of 2 x DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet with stacking cables

Direct leverbaar

688,85

Winkelwagen
Afbeelding Intel - klantenset - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN

Intel - klantenset - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN

Productcode: 407-BCBK
EAN/UPC: 5397184074855
25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - for PowerEdge C6420 - FC640 - M640 - R430 - R440 - R540 - R6415 - R7415 - R7425 - R940 - T440 - T640
Levertijd 1-6 weken

717,54

Winkelwagen
Afbeelding Dell Wireless 5829e - draadloze mobiele modem - 4G LTE

Dell Wireless 5829e - draadloze mobiele modem - 4G LTE

Productcode: 555-BGTP
EAN/UPC:
4G LTE - for Latitude 7300 - 7310 - 7400 - 7410; Precision 7540 - 7740
Direct leverbaar

202,40

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC Networking Virtual Edge Platform 1405 VEP1485 - apparaat met virtuele netwerkfunctie (VNF) - met 1 jaar garantie alleen op onderdelen

Dell EMC Networking Virtual Edge Platform 1405 VEP1485 - apparaat met virtuele netwerkfunctie (VNF) - met 1 jaar garantie alleen op onderdelen

Productcode: 210-ASHK
EAN/UPC: 5397184224632
Virtual network function (VNF) device - with 1 Year Parts Only Warranty - 10 GigE - Bluetooth - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz - 5 GHz - rack-mountable
Levertijd 1-6 weken

2.325,40

Winkelwagen

 
Button