Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

N3224P-ON 24x1G RJ-45 4x10G SFP+ 2x100G

Productcode: 210-ASPU | EAN/UPC: -
4.729,40 excl.btw
L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x 100 Gigabit QSFP28 - front to back airflow - rack-mountable - PoE++ - CAMPUS Smart Value
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
N3224P-ON 24x1G RJ-45 4x10G SFP+ 2x100G
5722,57 incl. 21% btw 4729,40excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell PowerSwitch N3224P-ON - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x 100 Gigabit QSFP28 - front to back airflow - rack-mountable - PoE++ - CAMPUS Smart Value

Specificaties

General
Device Type
Switch - 24 ports - L3 - Managed - stackable
Enclosure Type
Front to back airflow rack-mountable 1U
Subtype
Gigabit Ethernet
Ports
24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x 100 Gigabit QSFP28
Power Over Ethernet (PoE)
PoE++
Performance
Switching capacity: 528 Gbps ¦ Forwarding rate: 733 Mpps
Capacity
IPv4 routes (static): 1024 ¦ IPv6 routes (static): 1024 ¦ IPv4 routes (dynamic): 8160 ¦ IPv6 routes (dynamic): 4096 ¦ Maximum member ports per LAG: 8 ¦ Maximum dynamic ports per switch stack: 144 ¦ LAG groups: 128 ¦ OSPF routes: 8158 ¦ RIP routes: 512 ¦ ECMP next hops per route: 16 ¦ ECMP groups: 1024 ¦ VLAN routing interfaces: 128 ¦ VLANs supported: 4094 ¦ Multicast entries (IPv4): 1023 ¦ Multicast entries (IPv6): 1021 ¦ ARP entries: 6144 ¦ NDP entries: 2560 ¦ ACL: 100 ¦ Maximum rules per ACL: 1023 ¦ Max ACL rules system-wide: 3914 ¦ Maximum ACL rules per interface (IPv4) egress rules: 511 ¦ Maximum ACL rules per interface (IPv4) ingress rules: 1023 ¦ Maximum ACL rules per interface (IPv6) egress rules: 506 ¦ Maximum ACL rules per interface (IPv6) ingress rules: 1021 ¦ Maximum VLAN interfaces with ACLs applied: 24
MAC Address Table Size
32K entries
Routing Protocol
OSPF, RIP, RIP-2, IGMPv2, IGMP, OSPFv2, IGMPv3, OSPFv3, IPv4-to-IPv6 Multicast
Remote Management Protocol
SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, HTTP, TFTP, SSH-2
Encryption Algorithm
MD5, AES, SSL, TLS
Authentication Method
RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2)
Features
Flow control, MDI/MDI-X switch, auto-negotiation, ARP support, VLAN support, port mirroring, DiffServ support, Weighted Round Robin (WRR) queuing, Broadcast Storm Control, IPv6 support, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), STP Root Guard, IPv4 support, LLDP support, Link Aggregation Control Protocol (LACP), Energy Efficient Ethernet, Management Information Base (MIB), Dynamic VLAN Support (GVRP), dual firmware images, Network Access Control (NAC), Neighbor Discovery Protocol (NDP), tagged VLAN, redundant fans, Protocol-based VLANs support
Compliant Standards
IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3az, IEEE 802.3ax
RAM
4 GB
Flash Memory
8 GB
Expansion / Connectivity
Interfaces
24 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W ¦ 4 x 10Gbit LAN SFP+ ¦ 1 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 management ¦ 2 x 100Gbit LAN QSFP28 stacking ¦ 1 x USB Type A ¦ 1 x micro-USB 2.0 Type B console ¦ 1 x serial (RS-232) RJ-45 console
Power
Power Device
Internal power supply - hot-plug
Installed Qty
1
Max Supported Qty
2
Power Redundancy
Optional
Power Redundancy Scheme
1+1 (with optional power supply)
Power Provided
1050 Watt
Power Consumption Operational
944 Watt
80 PLUS Certification
80 PLUS Platinum
Miscellaneous
Rack Mounting Kit
Included
Compliant Standards
FCC Class A certified, UL, cUL, GS, RoHS, WEEE, REACH, ICES Class A, NRTL, VCCI Class A, EAC, CCC Class A, FDA 21CFR1040.10, ACMA, FDA 21CFR1040.11
Manufacturer Selling Program
CAMPUS Smart Value
Software / System Requirements
Software Included
Dell EMC OS6
Dimensions & Weight
Width
43.4 cm
Depth
40 cm
Height
4.34 cm
Weight
7.08 kg
Manufacturer Warranty
Service & Support
Limited warranty - lifetime - response time: next business day ¦ New releases update - lifetime
Environmental Parameters
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
45 °C
Humidity Range Operating
95%
Min Storage Temperature
-40 °C
Max Storage Temperature
70 °C
Humidity Range Storage
95%

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: 407-BCBN
EAN/UPC:
10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm
Direct leverbaar

63,13

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC PowerEdge - QSFP28 zendontvangermodule - 25 Gigabit LAN

Dell EMC PowerEdge - QSFP28 zendontvangermodule - 25 Gigabit LAN

Productcode: 407-BCHI
EAN/UPC:
25 Gigabit LAN - 25GBase-SR
Levertijd 1-6 weken

248,07

Winkelwagen
Afbeelding Dell Wireless 5821e - draadloze mobiele modem - 4G LTE Advanced

Dell Wireless 5821e - draadloze mobiele modem - 4G LTE Advanced

Productcode: 556-BCES
EAN/UPC: 5397184224496
4G LTE Advanced - for Latitude 7300 - 7400
Levertijd 1-6 weken

142,80

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC PowerSwitch N3200-ON Series N3224F-ON - switch - 24 poorten - Beheerd - rack-uitvoering - CAMPUS Smart Value

Dell EMC PowerSwitch N3200-ON Series N3224F-ON - switch - 24 poorten - Beheerd - rack-uitvoering - CAMPUS Smart Value

Productcode: 210-ASQH
EAN/UPC:
L3 - Managed - 24 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x 100 Gigabit QSFP28 - front to back airflow - rack-mountable - CAMPUS Smart Value
Levertijd 1-6 weken

4.651,29

Winkelwagen

 
Button