Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell EMC Networking Virtual Edge Platform VEP4600 - apparaat met virtuele netwerkfunctie (VNF) - met 1 jaar garantie alleen op onderdelen

Productcode: 210-APGV | EAN/UPC: 5397184224670
5.092,13 excl.btw
Virtual network function (VNF) device - with 1 Year Parts Only Warranty - 10 GigE - 1U - rack-mountable
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell EMC Networking Virtual Edge Platform VEP4600 - apparaat met virtuele netwerkfunctie (VNF) - met 1 jaar garantie alleen op onderdelen
6161,48 incl. 21% btw 5092,13excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell Networking Virtual Edge Platform VEP4600 - Virtual network function (VNF) device - with 1 Year Parts Only Warranty - 10 GigE - 1U - rack-mountable

Specificaties

General
Device Type
Virtual network function (VNF) device
Bundled Services
1 Year Parts Only Warranty
Height (Rack Units)
1U
Width
43.4 cm
Depth
38.1 cm
Height
4.4 cm
Weight
7.14 kg
Processor / Memory / Storage
Processors Installed
1 x Intel Xeon D-2100
Max Supported Qty
1
RAM
32 GB DDR4 SDRAM DIMM 288-pin
Hard Drive
SSD 240 GB x 1 - M.2
Networking
Form Factor
Rack-mountable
Connectivity Technology
Wired
Data Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Features
Built-in Intel QuickAssist crypto acceleration
Expansion / Connectivity
Expansion Slots
4 DIMM 288-pin ¦ 2 Mezzanine Card
Interfaces
4 x 1000Base-TX - RJ-45 ¦ 2 x 10GBase-X - SFP+ ¦ 2 x USB 3.0 ¦ 1 x console - micro-USB
Miscellaneous
Compliant Standards
CISPR 22 Class A, CISPR 24, EN55024, EN50082-1, AS/NZS 60950-1, AS/NZ 3548 Class A, ICES-003 Class A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, GB 4943, VCCI V-3, EN 61000, CNS 13438, EN 55022 Class A, EN 300 386, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1
Power
Power Device
Internal power supply - hot-plug
Installed Qty
2
Max Supported Qty
2
Voltage Required
AC 120/230 V (50/60 Hz)
Power Consumption Operational
170 Watt
Dimensions & Weight (Shipping)
Shipping Width
57.5 cm
Shipping Depth
60.4 cm
Shipping Height
21.3 cm
Environmental Parameters
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
5 - 85%

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Dell - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: 407-BCDH
EAN/UPC:
100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - QSFP28 - up to 10 km - 1309 nm - for PowerSwitch S4112 - S5212 - S5224; Networking S5224 - S5232 - S5248; PowerSwitch S5212 - S5224
Levertijd 1-6 weken

5.348,60

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC Networking VEP1425 SSD

Dell EMC Networking VEP1425 SSD

Productcode: 210-AREH
EAN/UPC: 5397184224618
Virtual network function (VNF) device - with 1 Year Parts Only Warranty - 10 GigE - Bluetooth - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz - 5 GHz - rack-mountable
Levertijd 1-6 weken

887,03

Winkelwagen
Afbeelding Dell - SFP+ transceivermodule - GigE, 10 GigE, 10Gb Fibre Channel

Dell - SFP+ transceivermodule - GigE, 10 GigE, 10Gb Fibre Channel

Productcode: 407-BBOK
EAN/UPC: 0884116252702
10 GigE - 10Gb Fibre Channel - 10GBase-SR - 2 ports - LC - up to 500 m - for EqualLogic FS7610; PowerEdge T130; PowerEdge R230 - R430 - R440 - R540 - R740 - R830 - R940
Levertijd 1-6 weken

126,28

Winkelwagen
Afbeelding Dell - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN

Dell - SFP28-transceivermodule - 25 Gigabit LAN

Productcode: 407-BBYP
EAN/UPC:
25 Gigabit LAN - Ethernet 25GBase-ESR - LC multi-mode - 850 nm
Direct leverbaar

417,30

Winkelwagen

 
Button