Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell Networking S3048-ON - switch - 48 poorten - Beheerd - rack-uitvoering

Productcode: 210-AEDP | EAN/UPC: 5397063839186
4.241,30 excl.btw
L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - rack-mountable - with 1 year Return to Depot
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell Networking S3048-ON - switch - 48 poorten - Beheerd - rack-uitvoering
5131,97 incl. 21% btw 4241,30excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell Networking S3048-ON - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - rack-mountable - with 1 year Return to Depot

Specificaties

General
Device Type
Switch - 48 ports - L3 - Managed - stackable
Bundled Services
1 year Return to Depot
Enclosure Type
Rack-mountable 1U
Subtype
Gigabit Ethernet
Ports
48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+
Performance
Switching fabric bandwidth: 260 Gbps ¦ Forwarding performance: 131 Mpps ¦ Latency (1000Base-T): 3.7 µs ¦ Latency (SFP+): 1.8 µs
Capacity
MAC addresses: 80000 ¦ IPv4 routes: 16000 ¦ IPv6 routes: 8000 ¦ Links per group: 16 ¦ Groups per stack: 128 ¦ Queues per port: 8 ¦ VLANs supported: 4000 ¦ MSTP instances: 64 ¦ VRF-lite instances: 64 ¦ IPv4 hosts: 40000 ¦ IPv6 hosts: 8000 ¦ Multicast entries (IPv4): 8000
MAC Address Table Size
80K entries
Routing Protocol
VRRP, OSPFv2, IGMPv3, MSDP
Remote Management Protocol
SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3
Authentication Method
RADIUS
Features
Flow control, Spanning Tree Protocol (STP) support, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+), LACP support, LLDP support, SNMP trap, Dynamic VLAN Support (GVRP)
Compliant Standards
IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP)
RAM
2 GB
Expansion / Connectivity
Interfaces
48 x 1000Base-T RJ-45 ¦ 4 x 10Gbit LAN SFP+ ¦ 1 x serial (RS-232) RJ-45 management
Power
Power Device
Internal power supply - hot-plug
Installed Qty
1 (installed) / 2 (max)
Power Redundancy
Optional
Power Redundancy Scheme
1+1 (with optional power supply)
Voltage Required
AC 120/230 V (50/60 Hz)
Power Consumption Operational
87 Watt
Miscellaneous
Compliant Standards
EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, FCC CFR47 Part 15 B, EN 60825-1, ISO 7779, VCCI V-3, EN 60825-2, ICES-003 issue 4 Class A, EN 55024-2:1998+A1:2001+A2:2003, EN 300 386 V1.4.1, AS/NZS CISPR22:2006 Class A, IEC/UL/CSA/EN 60950-1, EN 55022:2006+A1:2007
Dimensions & Weight
Width
43.4 cm
Depth
32 cm
Height
4.4 cm
Weight
5.84 kg
Environmental Parameters
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
45 °C
Humidity Range Operating
5 - 85% (non-condensing)
Min Storage Temperature
-40 °C
Max Storage Temperature
70 °C
Humidity Range Storage
5 - 95% (non-condensing)

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: 407-BCBN
EAN/UPC:
10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm
Direct leverbaar

63,13

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC PowerEdge - QSFP28 zendontvangermodule - 25 Gigabit LAN

Dell EMC PowerEdge - QSFP28 zendontvangermodule - 25 Gigabit LAN

Productcode: 407-BCHI
EAN/UPC:
25 Gigabit LAN - 25GBase-SR
Levertijd 1-6 weken

248,07

Winkelwagen
Afbeelding Dell Wireless 5821e - draadloze mobiele modem - 4G LTE Advanced

Dell Wireless 5821e - draadloze mobiele modem - 4G LTE Advanced

Productcode: 556-BCES
EAN/UPC: 5397184224496
4G LTE Advanced - for Latitude 7300 - 7400
Levertijd 1-6 weken

142,80

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC PowerSwitch N3200-ON Series N3224F-ON - switch - 24 poorten - Beheerd - rack-uitvoering - CAMPUS Smart Value

Dell EMC PowerSwitch N3200-ON Series N3224F-ON - switch - 24 poorten - Beheerd - rack-uitvoering - CAMPUS Smart Value

Productcode: 210-ASQH
EAN/UPC:
L3 - Managed - 24 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ + 2 x 100 Gigabit QSFP28 - front to back airflow - rack-mountable - CAMPUS Smart Value
Levertijd 1-6 weken

4.651,29

Winkelwagen

 
Button